Remember?
×

Like Radioshqip ne Facebook

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Jepni kontributin tuaj per mirmbajtjen e Radioshqip duke vizituar faqet partner siper Cdo video klipi...
Ermal Fejzullahu - Te fala ke dhe nga une (Official Video HD)
uploaded by Tironsja 5 months ago
Ermal Fejzullahu - Te fala ke dhe nga une (Official Video HD)

Facebook comments

Suggestions

Leta - Hajde te dada 03:58
by Sabina
555 views
Halide Piskala - Tallava me defa 03:31
by MusicalTV
6 views
Al Pazar - 21 Dhjetor 2013 - Pjesa 3 21:34
by toni
1,163 views
Mili - Akull dhe zjarr (Official Video HD) 03:40
by ilirjana
50 views
B2N - My Life 03:15
by joni-vl
10 views