Remember?
×

Like Radioshqip ne Facebook

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Jepni kontributin tuaj per mirmbajtjen e Radioshqip duke vizituar faqet partner siper Cdo video klipi...
Meda ft. Vjollca Haxhiu ft. Gold Ag - T’kam fiksim (Official Video HD)
uploaded by Radioshqip 10 months ago
Meda ft. Vjollca Haxhiu ft. Gold Ag - T’kam fiksim (Official Video HD)

Facebook comments

Suggestions

Elvana Gjata - Afer Dhe Larg | OFFICIAL 2011 03:22
by threedotsproductions
132 views
Mentor Kurtishi -  SA T’KA DASHUR (Official Video) 04:34
by EMRACOMOfficial
246 views
Memi - Emine moj gjan 03:39
by arushe
592 views
Adelina Tahiri-IK TE AJO 03:11
by AdelinaBerishaMusic
360 views
Al Pazar - 1 Janar 2014 - Pjesa 2 44:25
by arushe
1,791 views
Shkurte Fejza - Lutja e te varferit (Official Video) 03:39
by EMRACOMOfficial
240 views
Xhide Morina   Pse nuk me flet 03:58
by MiStReCi-ShKoDrAn
226 views
Gjyste Vulaj - Vdeksha Për Ty 03:11
by bler007
310 views