Remember?
×

Like Radioshqip ne Facebook

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Jepni kontributin tuaj per mirmbajtjen e Radioshqip duke vizituar faqet partner siper Cdo video klipi...
Tigrat - Bukuroshja dhe bisha
uploaded by erti 1 year ago
Tigrat - Bukuroshja dhe bisha

Facebook comments

Suggestions

Cima,Leci,-Gruja po lyp burre 12:30
by humoristi
137 views
Labi - Xixa xixa 03:12
by Radioshqip
706 views
FILMI GRACKA NGA AKTORET SHQIPTARE 01:22:00
by Universe
194 views
Viktor Hila - Rrotullo me gisht 02:56
by MusicalTV
77 views
Hiti i Vitit 2012 ( Albanian Best Songs 2012 ) 04:14
by StudioBalaTR
481 views
Ben Goxha   potpuri 05:11
by zcoba
350 views
Istref Zaraj   Kalo fush e kalo lum 03:22
by toni
245 views
Al Pazar - 19 Tetor 2013 - Pjesa 2 28:02
by arushe
399 views
Noizy - Real Talk (Prod.by A-Boom) THE LEADER 02:53
by Radioshqip
407 views