Remember?
×

Like Radioshqip ne Facebook

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Jepni kontributin tuaj per mirmbajtjen e Radioshqip duke vizituar faqet partner siper Cdo video klipi...
Mimoza Abedini - Hajde-hajde nuse
uploaded by Radioshqip 1 year ago
Mimoza Abedini - Hajde-hajde nuse

çjan kto lodra dhe kto dajre qe po bijen pa...

Facebook comments

Suggestions

Gili & Enis Potoku ’kur u ndamë’ 05:46
by TVZICO
288 views
Dani & Afrimi ,,Me dashni loj mos ban 03:09
by Sabina
425 views
Arjela Krasniqi - Me thuaj pse 03:51
by newmusic
637 views
Cima,Lec - Fito pare ha tagji 09:44
by humoristi
107 views
Besa - Fishekzjarre 04:19
by newmusic
881 views